Väikelaenu Või Kiirlaenu

Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite. Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site. Teile parima võimaliku kasutajakogemuse pakkumiseks kasutame oma veebilehel küpsiseid. Rohkem teavet leiate meie küpsiste kasutamise põhimõtetest.

Võimalus laen enne tähtaega tagasi maksta.

Skip to main content. Menüü Sisenen internetipanka. Samuti hindame Sinu varasemat maksekäitumist. Intressi arvutatakse laenujäägilt. Laenu tagastamine Laenusumma tagasimaksmine toimub annuiteetgraafiku alusel, kokkulepitud tähtaja jooksul kindlate kuumaksetena. Kodu väikelaen tähtaeg võib olla 6 kuud kuni 10 aastat. Võimalus laen enne tähtaega tagasi maksta. Maksepuhkus Võimalus võtta maksepuhkus kuni pooleks aastaks.

SmSRaha laekub kontole kohe pärast lepingu sõlmimist. Taotle kõigest 4 lihtsa sammuga Logi interneti- või mobiilipanka ja vaata, kas Sul on olemas personaalne pakkumine. Kui ei ole, taotle kõigest 4 lihtsa sammuga: Täida interneti- või mobiilipangas taotlus. Sõlmi leping. Kahekesi laenu võttes peavad laenusaajad olema ühe leibkonna liikmed.

Nende viimase poole aasta keskmine sissetulek peab kokku olema vähemalt eurot kuus. Nõutav on 6 kuu regulaarne sissetulek ja katseaeg peab olema lõppenud. Kui Sinu sissetulek ei laeku Swedbanki, tuleb esitada viimase 6 kuu konto väljavõte pangast, kuhu see laekub. Sõltub Sinu sissetulekust, kohustustest ja laenusummast. Samuti hindame Sinu varasemat maksekäitumist.

Ära püüa mitte midagi varjata.

Intressi arvutatakse laenujäägilt. Laenu tagastamine Laenusumma tagasimaksmine toimub annuiteetgraafiku alusel, kokkulepitud tähtaja jooksul kindlate kuumaksetena. Kodu väikelaenu tähtaeg võib olla 6 kuud kuni 10 aastat. Usaldusväärsuse näitamiseks esita laenuandjale läbipaistvad ja korrektsed andmed oma majandusliku seisu kohta. Ära püüa mitte midagi varjata. Kui laenuandja palub saata lisainformatsiooni, on parem nende nõue täita.

Nii on selge, et sa ei püüa midagi varjata ning sinu tõenäosus laenu saada suureneb koheselt. Selleks, et huvilistel oleks neile sobiva laenupakkumise otsingul erinevaid laene lihtsam leida, teeme kiire ülevaate, kus seletame lühidalt, kas ja kuidas on soovitud tingimustel laenu võtmine üldse võimalik. Alltoodud nimistus on välja toodud laenud eritingimustel, mille kohta internetist praegu kõige rohkem infot otsitakse.

Kiirlaenud ja väikelaen bank24 ilma pangakonto väljavõtteta üks sagedamini otsitud laenuliike. Selle taga võib peituda mugavus, tehnikavõõrus või soov midagi varjata. Paraku on vastutustundlikel laenupakkujatel lausa kohustuslik näha kliendi kontoväljavõtet, et tuvastada objektiivse laenuotsuse tegemiseks tema majanduslik olukord. Pangakonto väljavõtte allalaadimine internetipangast ei ole keeruline ning laenuandja ees ei tasu mitte mingil juhul oma andmeid varjata.

Siin on põhjust rõõmustada, sest tänapäeval ei käi väikese summa laenamine enam töökohast saadud palgatõendi alusel. Sinu ülemus ja kolleegid ei saa teada, et tahad võtta laenu. Väikelaenu või kiirlaenu taotlemisel asendab palgatõendit väljavõte laenuvõtja kodupangast, kus on näha viimase poole aasta palgalaekumised ja teised sissetulekud ning väljaminekud. Kaasajal on palgatõend vajalik ainult eluasemelaenu või muu suurema laenu saamiseks.

Vahel üritavad majanduslikus kitsikuses elavad inimesed leida laenu ilma sissetulekut omamata. See on mõistetav, kuid äärmiselt vastutustundetu käitumine! Kahjuks ei ole laenu saamine ilma tõendatud püsiva sissetulekuta võimalik mitte kusagilt. Laenupakkujad väljastavad laene ainult inimestele, kes suudavad need ka pärast tagasi maksta. Kõigi osapoolte huvides tegutsevad laenuandjad alati vastutustundliku laenamise põhimõtteid järgides.

Nutiajastul on populaarne töötada vabakutselisena virtuaalmaailmas või omada sissetulekuid teistest allikatest. Selleks sobivad renditulud, toetused, pensionid, alimendid jms laekumised. Juhul kui inimesel on olemas palgatööle alternatiivne sissetulek mõnes muus vormis ja ta suudab seda ka tõestada, võib laenu saada ka ilma ametliku töökohata. Tõenäosust laenutaotlusele positiivne vastus saada aitab tõsta ka laenule lisatagatise seadmine või eraisikust käendaja olemasolu.

Finantsotsuseid ei tohiks kunagi teha uisapäisa ega kergekäeliselt. Tarbijakrediidilepingute sõlmimisel ja võlaõigussuhetesse astumisel vt võlaõigusseadus – Riigi Teataja on eriti oluline mõista laenukohustuse olemust ning teadvustada omale laenamisega kaasnevaid riske ja ohte. Objektiivne ja kaalutletud laenuotsus aitab vältida võimalikke probleeme tulevikus laenu teenindamisel. Enne laenamist mõtle hoolikalt oma majanduslikule olukorrale. Kuidas näeb välja sinu kuueelarve?

Kas pärast laekumisi ja väljaminekuid jääb piisavas mahus vaba raha, et olla võimeline tegema regulaarseid tagasimakseid õigel ajal, kogu laenuperioodi vältel? Krediit aitab vastutustundliku laenaja elukvaliteeti tõsta, kuid mõistlik otsus jääb igaühe enda teha. Juhul kui sul on mõned olemasolevad finantskohustused, küsi endalt, kas uus laen on tõesti vajalik ning kas oled võimeline veel ühe laenu kuumakset tasuma. Ehk on sellest laenust tõesti abi?

Olles aga juba praegu suurtes võlgades ning omades raskusi arvete tasumisel või tänaste kohustuste täitmisel, tõmbab järgmine laen sind üha sügavamale laenukeerisesse. Kohustuste mittetäitmine ehk laenude maksmata jätmine toob endaga kaasa viivised ja muud lisakulud ning võib laenuvõtjale väga kalliks minna. Lõppude lõpuks võib laenuvõtja avastada end kohtust. Samuti õppe- ja ravikulude või muude suuremate väljaminekute jaoks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *